Změna otevírací doby PO-PÁ 7-17, SO 7-12, NE zavřeno


Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERKatka 27.03. 2024 zobrazit podrobnosti

Dobrý den, chtěla bych poděkovat p. Dáši za nádhernou kytici i-květiny.cz Ostrava-Zábřeh (OD Kotva). Paní floristku znám z Vaší provozovny v Ostravě-Porubě, která je již delší dobu zavřená, byla jsem tam pravidelnou zákaznicí. Ale nyní jsem objevila, že paní floristka pracuje na Vaší pobočce v Zábřehu.

I-KVĚTINY

Děkujeme za recenzi, ano je to tak, floristka z Poruby nyní pracuje na prodejně v Kotvě :-)

Petra 19.03. 2024 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Ochotný kurýr, kytice krasná. Jen nevím od koho :(

doporučuji
I-KVĚTINY

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi :-) Máme radost, že se vám květina líbí, bohužel nemůžeme říct, kdo vám květinu poslal, pokud se sám nepodepsal ve vzkazu :-)

Lucie 23.07. 2023 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Musím zde pochválit p. kurýra Mrka, který dnes rozvážel po Ostravě. Má nejlepší kamarádka dnes slaví 30. let a pán kurýr byl velmi ochoten (s menšími komplikacemi ze strany příjemce) počkat na obdarovanou a následně kytičku růží předat. Moc děkuji za službu. Fotografie před dodáním taky super. Mohu Vás jen doporučit!!!

I-KVĚTINY

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou zprávu a recenzi. Máme radost, že se květinu podařilo doručit a že udělala radost :-)

Kristyna 11.07. 2023 zobrazit podrobnosti

3x jsem vam prokazatalne zaplatila za kvetinu, kterou jste nebyli schopni dorucit. Krasny svatek jste pripravili! Uz nikdy vice

I-KVĚTINY

Dobrý den paní Kristýno. Velmi nás mrzí komplikace, které jste s objednávkou měla. Pravděpodobně bude chyba u vás v bance, protože platby k nám neodrazily a vidíme je jako zrušené. Zaslali jsme vám také údaje pro platbu převodem, ale bohužel platba byla poslaná na jiný kód banky, takže ani ta nedorazila. Vše jsme spolu několikrát komunikovaly telefonicky a přes e-mail. Opravdu jsme se z naší strany snažili situaci vyřešit tak, abychom mohli květinu ještě dnes doručit.

J.Dujsíková 14.06. 2022 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Dobrý den, děkuji za nádhernou kytici pivoněk! Opět jste nezklamali, objednávka naslepo, stačilo pár slov a hned jste věděli, co chci :-). Perfektní domluva, příjemné floristky, vše super!

I-KVĚTINY

Děkujeme vám za skvělou recenzi, udělala nám radost. Těší nás, že jste byla spokojená :-)

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Ostravě a okolí. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvozSpojte se s námi

Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

Rozvoz květin

Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

Ostrava Zavřít